(044) 587-74-53   (094) 887-74-53
Найкраще вікно

Важливо знати

Записки віконника

?

До збірки увійшли найбільш яскраві випадки з нашої багаторічної практики.

      Імена головних героїв зі зрозумілих причин були змінені, але це не важливо, на жаль багато хто впізнає в цих історіях себе т. К. Описані випадки не поодинокі, і їх кількість з кожним роком збільшується. Ми довго думали запускати чи ні цю сторінку, останнім поштовхом стала чергова історія про компанії, яка бере 100% оплату, а потім місяцями обіцяє виконати свої зобов'язання.

 

Ти хочеш, щоб у тебе стояли твої вікна?

Ось уже місяць Юрій то дзвонив, то приходив в магазин і ніяк не міг вибрати які вікна йому встановити в квартирі. А потім раптом пропав і також без попередження з'явився через пару тижнів з широкою посмішкою і пачкою грошей в руках - «Оформляйте документи»

Коли договір був підписаний, Юрій видихнув і в фарбах розповів причину, по якій він так довго вибирав вікна - «Ти розумієш, один у мене директор одного віконного заводу. Я у нього все вважав, і виходило дешевше, але мене все, що щось зупиняло. А потім я поїхав до нього на завод, зайшов в кабінет, подивився в очі і прямо запитав: ти хотів би, щоб у тебе стояли твої вікна? І ти розумієш, він очі опустив і сказав - «Іди, замовляй вікна на фірмі, де консультувався - це хороший вибір».

Послугами нашої компанії Юрій користувався ще не один рік. А у всіх співробітників нашої фірми дійсно варті лише наші вікна.

 

«Супер вікна» по супер ціні

    Наша компанія обслуговує не тільки приватних замовників, але і бюджетні організації. Так багато років ми періодично склили один з київських дитячих садків. Але на черговому батьківських зборах тато Машеньки авторитетно заявив, що у нього є зв'язки і навіщо це вони будуть платити за бюджетні вікна, коли вони можуть встановити вікна преміум класу за такі ж гроші. І доводи батьківського комітету, що за багато років ми жодного разу їх не підвели, і з нашими вікнами ніколи не було проблем, потонули в морі голосів.

  А через півроку менеджер зустрів маму з батьківського комітету, і питали Валентина раптом почала дякувати йому за вікна. Менеджеру довелося уточнити, що восени вони дійсно зверталися до нас, але зупинили свій вибір на іншій компанії. «Правильно!» - вигукнула мама - «Я дякую вам за ті вікна, які ви ставили нам багато років тому - працюють чудово. А ті, що ми поставили восени «супер хороші» і за дуже хорошою ціною, взимку заклеювали скотчем, щоб не дуло ». «А як же гарантії?» - уточнив Кирило. Валентина розвела руками: «Ми ж по знайомству ставили - немає паперів - немає гарантії!»

  На жаль багато хто чує бренд і вже не замислюються, про те, де зроблено вікно, на якому обладнанні і які закладені комплектуючі крім рами. У більшості випадків наші майстри можуть виправити ситуацію, але трапляються такі творіння, що і ми буваємо безсилі.
До вас стукають «Представники канадської віконної компанії»

        Знайомий одного з продавців вбіг в магазин, простягнув папір з кресленнями вікон і попросив порахувати аналог, і сказати вартість. Коли продавець поклав поруч роздруківку з ціною, Михайло важко сів на стілець, шумно видихнув, і від безсилля вилаявся. А потім, трохи заспокоївшись, пояснив, що до батьків продзвонили в двері дуже ввічливі й усміхнені люди, все швидко поміряв і пояснили, як їм несказанно повезло, адже їм поставлять дуже хороші вікна і майже даром, зі знижкою для пенсіонерів. Люди похилого віку так і не встигли усвідомити, як підписали всі папери на вікна і на кредит в банку


      На жаль, це дуже поширений метод нав'язування товару. Причому, як правило, вікна незрозумілого бренду з поганою фурнітурою і гаражної складанням за ціною преміум класу з банківським відсотком. Щороку ми збираємо зведення по всьому Києву і області з новими фразами: «Державні розстрочка», «Соціальні програми», «Програми пенсійного фонду» і т.д. Так спеціальні програми є, але їх не так багато і про них можна дізнатися офіційно. На сьогоднішній день в Україні працює програма з енергозбереження. Працює вона в двох напрямках: по державній - повертають 30% від вартості замовлення, за міжнародною - 35%
7-10-15-25 років гарантії - хто дасть більше ?!

?

        У магазині пролунав телефонний дзвінок. Продавець взяв трубку, привітався, представився і поцікавився, чим може допомогти. З трубки пролунав схвильований літній голос:

- «Дитинко, ви вікна ремонтуєте?»

- «Звичайно, а що з вашим вікном не так?»

- «Ой, поставили влітку вікна. Така гарна фірма, так все добре зробили і 10-ть років гарантії! А зараз осінь і з вікон дуже дме ... »

- «Так у вас же гарантія на 10 років ?!»

- «Ой, та така гарна фірма, так дешево і добре все зробила і 10-ть років гарантії !!! Тільки там тепер ніхто трубку не бере, а з вікон дме ... »

 

    Одна з найпоширеніших фішок рекламного бізнесу - «довічна гарантія». Але слід пам'ятати і знати, що згідно із Законом України максимальна гарантія на товар 3 роки. Все інше - це словесні приписки і обороти, або гарантія на окремі деталі від постачальника які в принципі не ламаються.

    Приклади:

    Термін служби виробу 10 років - дана фраза не дає жодних гарантій і зобов'язань, вона тільки вказує, наскільки розрахований термін служби виробу. Тобто іншими словами ваше вікно пропрацює 10 років, а далі воно може розсипатися, але це вже ваша проблема. І всі деталі, які у вас будуть ламатися протягом 10-ти років і після, ви будете ремонтувати за свій рахунок. До таких же оборотам відносяться фрази: «Ваші вікна гарантовано прослужать вам 10 років», «Гарантуємо, що висока якість виробу розраховане на термін служби 25 років» - все фрази говорять, що вікно буде працювати, але це не означає, що не буде потрібно технічне обслуговування.

     Гарантія 7 років при правильній експлуатації - остання частина фрази може йти в кінці договору дрібним шрифтом і звучати так «всі гарантійні зобов'язання виконую при правильній експлуатації», або «клієнт зобов'язується виконувати всі експлуатаційні вимоги, в іншому випадку товар знімається з гарантії». А тут у компанії просто неоране поле тому жоден клієнт не виконує ці умови до кінця.

     Гарантія на профільну систему - це приклад гарантії на окремий елемент, в даному випадку на пластик, який за терміном служби розрахований на 50 років. А ось моменти протягу, затікання, поломка фурнітури і т.д. - це вже за гроші.

     Перереєстрація фірми - всі попередні гарантійні зобов'язання знімаються, не дивлячись на те, що фірма зберігає колишню назву. Так багато фірм змінюють господаря раз в декілька років, таким чином, знімаючи з себе відповідальність за попередню діяльність.

 

Проста арифметика 

- Дівчинонько, хочу купити вікно за хорошою ціною.

- Тобто Ви хочете купити саме дешеві вікно?

- Ні, якісне, але за хорошою ціною.

- Ну тоді давайте разом порахуємо: коли курс був 4,5 вікно стояло 1300 грн, сьогодні курс 27 - збільшився в 6 разів, навіть якщо відняти відсоток зниження рівня життя, все одно потрібно множити на 4,5-5,5

1300х5 = 6500

В середньому вікно коштує 6000 - 8000 грн - в залежності від комплектації

Бюджетний варіант 4000 - 5500 грн

Все інше ???

 


 

"" Вічна гарантія ""
    Одна з найпоширеніших фішок рекламного бізнесу - «довічна гарантія». Але слід пам'ятати і знати, що згідно із Законом України максимальна гарантія на товар 3 роки.

    Багато обіцяють ті, хто обіцянок виконувати не збирається. Будь-який механізм вимагає технічне обслуговування. Вічний двигун, на жаль, ще не винайшли.


 

Нерівні пропорції

 

   Яскраве світло - вихід з нескінченного темного лабіринту, а прірва під ним - ??? Очі бачать світло і відключають мозок, але ж нічого не коштувало на секунду задуматися і обійти

     Велику гарантію обіцяють:

  1. Неіснуючі фірми

  2. Фірми, що змінюють реєстрацію кожні кілька років
  3. Фірми прописують у договорі:
  • гарантію на окремий неломающіеся елемент

  • просто вказують термін служби виробу

  • знімають гарантію при невідповідному догляді (періодична платна технічна профілактика ?!)

          

?
 

Працювати буде?

 

- Миколайович, хочеш хороший балкон, замов у нас.

- Петя у вас дорожче, але я як майстру тобі довіряю. Подивися, я ось вибрав балкончик, ти мені його встановиш, працювати буде?

- Установлю, працювати буде.

Пару місяців по тому.

- Петя, привіт! Ти б зайшов до мене, стулки погано закриваються і дме.

- Миколайович, що ти хочеш від балкона, в якому метал-фольга, фурнітура невідомого виробника, склопакети грають, про бренд пластика я вже мовчу, і збірка відповідає всім перерахованим переваг ?!

- Співати, ну ти ж сказав, що працювати буде ?!

- А хіба не працює? Так є недоліки, але все стулки відкриваються і закриваються - працюють !!!