(044) 587-74-53   (094) 887-74-53
Найкраще вікно

Статті


Інновації в віконних технологіях - ще тепліше і надійніше

 

Ñ?лон1.jpg  Ð¡Ð?.jpg

Termo bonding - створена на основі класичної системи Aluplast Ideal 4000 c монтажною глибиною 70 мм, належить до серії «КОМФОРТ» - вікна для житлових приміщень. Головна відмінність Termo bonding - вклеєні склопакети в стулках, як в системі Premium energeto, що підвищує теплоізоляційні властивості конструкцій і не вимагає в процесі експлуатації додаткового технічного обслуговування, не дивлячись на те, що допустима площа стулки 2м 2.

 

LUX bonding - створена на основі класичної системи Aluplast Ideal 7000 c монтажною глибиною 85 мм, належить до серії «КОМФОРТ +» - вікна для житлових приміщень c підвищеною комфортністю і теплоізоляцією. Головна відмінність LUX bonding - вклеєні склопакети в стулках, як в системі LUX energeto, і так само не вимагає в процесі експлуатації додаткового технічного обслуговування, не дивлячись на те, що допустима площа стулки 2м 2.

Мультифункціональні склопакети

 

Мультифункціональні склопакети відносяться до енергоефективних, але мають підвищені сонцезахисні показники - при закритому вікні влітку приміщення нагрівається менше. В цілому використання в склопакеті i- скла і selekt - дає більш високі показники коефіцієнта теплопередачі: 1,09 - 1,31 м2 ° С / Вт (норма 0,75 м2 ° С / Вт). Показники залежать від дистанції між стеклами в склопакеті, заповнення камер склопакета інертним газом, монтажної глибини профілю і кількості повітряних камер в ньому, і системи. Як правило, для заповнення повітряних камер в склопакеті використовують аргон, але можна і криптон, напилення на склі може бути подвійним - zero, а так само використання скла LifeGlassClear і ін, Профіль в розрізі для теплих приміщень повинен бути не менше 75 мм, може бути 85 мм Aluplast ideal 7000 або 86 мм Rehau Geneo. Останнє технологічне досягнення в світі вікон - система energeto® - вікна цього класу мають показники вище, ніж конструкції, виготовлені за звичайною технологією. У новій системі використовують профілю як з глибиною 75 мм - Aluplast energeto®, так і з глибиною 85 мм - Aluplast LUX energeto®.

Нижче ми привели паспортні дані вікон з мультифункціональними склопакетами. Основні показники по даному питанню кольорові: червоний текст - показники відповідають нормі при склінні житлових приміщень, фіолетовий - поліпшені.

 

Тепле енергоефективне вікно

 

Ще 10-ть років тому термін енергоефективність викликав у споживача подив, зараз навіть школярі можуть порозумітися його значення, але не дивлячись на те, що весь світ говорить про важливість застосування енергоефективних матеріалів в будівництві, ми стикаємося з тим, що дуже багато як і раніше встановлюють в житлових приміщеннях холодні склопакети. Цьому сприяють такі чинники як необізнаність і ціна - вартість вікна з монтажною глибиною 70 мм і енергозберігаючим склопакетом трохи вище, ніж класичного вікна. Насправді, теплі вікна окупаються протягом двох років, а потім приносять прибуток у вигляді економії на рахунках за опалення.

Також слід знати, що з 01.07.2013 вступили в силу зміни в ДБН по теплоізоляції будівель і коефіцієнт опору теплопередачі повинен бути не менше 0,75 м2 ° С / Вт. Даним нормам відповідають профільні системи з товщиною рами в розрізі не менш 70 мм і з двокамерним склопакетом з енергозберігаючим склом (його товщі повинна бути не менше 34 мм з різною дистанцією або камери повинні заповнюватися аргоном). Застосування звичайних однокамерних і двокамерних склопакетів для скління житлових приміщень не допускається на всій території України.

Нижче ми привели паспортні дані енергоефективних вікон відповідних нормі і вікна, яке не є таким, хоча має одне енергозберігаюче скло, а також показники вікна зі звичайним склопакетом. Основні показники по даному питанню кольорові: червоний текст - показники відповідають нормі при склінні житлових приміщень, синій - не відповідають нормі, фіолетовий - поліпшені.

Із запропонованого нами асортименту:


Якісне вікно - ціна

 
  

Першочергове завдання сумлінного виробника - забезпечити споживача якісним продуктом, що відповідає його вимогам. Сподіваємося, що даний матеріал допоможе розібратися і визначитися з вибором якісного вікна. А головне визначитися з відповіддю на одвічну дилему: «ціна-якість ...» - насправді ціна завжди відповідає якості. Якщо вартість товару висока - значить ви, як правило, платите додатково за бренд і сервіс, якщо низька - скоріше за все, товар не дуже хорошої якості, фахівці некваліфіковані, навіть якщо вони будуть з краватками і в білих сорочках, обслуговування буде не на висоті.

Якщо це не буде видно спочатку то виявиться надалі.


І так ціна питання. У 2006 році стандартне двухчастное вікно розміром 1100х1400 середнього класу (Rehau, Aluplast, KBE) з підвіконням відливом і монтажем - стояло 1100 - 1300 грн, курс був 4,7. Можна було встановити

економ клас за 800 грн, але не за 500 і вже темболее 300 грн, а адже саме такі суми виходять при процентному співвідношенні курсу валют. Причому так звані виробники власного виробництва запевняють, що ви купуєте продукцію не економ класу, а як мінімум середнього, а то і преміум. Давайте тепер ми порахуємо разом:


27 $:4,7 $Х1300 грн=7468 грн

?

Так варто відняти відсоток на інфляцію - по суті все дорожчає через курс, а зарплати не дуже ростуть. Але слід врахувати, що не було склопакетів такого рівня і вікна з монтажною глибиною 70 рідко хто міг собі дозволити. Тому що не крути, а щоб встановити якісне вікно з рамою світових виробників таких як Rehau, Aluplast, KBE і зроблене за технологією, з потрібною товщиною металу в рамі, якісними склопакетами, німецької або австрійською фурнітурою - виходить 6000 - 8000 грн (залежить від бренду і до комплектуючих: підвіконня, відливу, москітної сітки).


Передбачаємо заперечення тих, хто перший раз стикається з покупкою і установкою металопластикового вікна - «але ми знаємо, що наведені цифри вірні» - правильно не знаєте, але не можете не погодитися, що точно не 500 або 300 грн. Якщо зробити розрахунок, відштовхуючись від цих даних, то отримаємо 27 $: 4,7 $ х500 грн = 2872 грн. Основна проблема в тому, що візуальна різниця між вікном за 6000 грн і 3000 грн видно не буде, цю різницю ви відчуєте через пару років, коли потрібно буде встановлювати нове вікно тому, що починають старе не можна (рекомендуємо ознайомитися з матеріалом розділу «Записки віконникам» ).


І так, на чому економить виробник, щоб вивести приємну ціну:


1. мінімальна товщина металу в рамі (менше 1,2 мм), а іноді метал ставлять тільки в районі петель - метал це скелет конструкції, який при нагріванні і охолодженні пластика не дає вікна деформуватися;


2. неякісні склопакети, замурзані по контуру не зрозуміло чому - швидка розгерметизація, запотівання стеклопвакета всередині, колосальні втрати тепла;


3. невідомого виробника частину у формі частина деталей хорошого виробника, а частина незрозумілих пластикових деталей, які швидко перестануть функціонувати;


4. профільні системи (рама вікна) не мають назву і відповідно не пройшли сертифікацію якості.


Але навіть якщо вікно буде зроблено з профілю Rehau, Aluplast або KBE, а комплектуючі неякісні, то хороший бренд працювати вікно не змусить.


Часто виробники неякісних вікон аргументують недорогу вартість власним виробництвом - виробництво буває різним:


- хороші верстати, налагоджені лінії збірки - в вікні все чітко підігнано і все працює;


- в гаражі на колінах, на верстатах давно вийшли з ладу - конструкція, зібрана на вазі технічно правильно працювати не буде.


Завершальна ланка всього ланцюжка - монтаж конструкції (установка вікна) - хороший майстер працює за зарплату, а не за 100 грам на кожного вранці, і 200 - ввечері для міцного сну і підтримки організму. В обов'язки

майстра входить не тільки установка конструкції, а так само знання технічних аспектів для настройки і регулювання роботи механізму і вміння працювати з клієнтом. Те-є, це повинен бути фізично сильний,

технічно освічений - психолог.