(044) 587-74-53   (094) 887-74-53
Найкраще вікно

Вікна

Оздоблення балконів

  Балкон може виконувати функцію як окремого неопалюваного приміщення, так і бути складовою житлової частини квартири - це і є відправною точкою при виборі скління і оформленні балкона.

 Якщо балкон виконує функцію нежитлового приміщення, то при склінні буде досить, однокамерного енергозберігаючого склопакета і 58 серії профілю (з шириною рами в розрізі 58 мм). У таких випадках, як правило, для утеплення використовуються матеріали з більш низькими показниками з енергозбереження (пінопласт 2 см), всередині балкон обшивається вагонкою (дерев'яною або пластиковою). З урахуванням функціональності та побажання замовника можна вмонтувати шафу, тумбу, вивести світло і закріпити сушку.

  Якщо балкон є частиною житлового приміщення, то скління повинно бути за коефіцієнтом теплопередачі не менш 0,75, що відповідає поправкам ДБН і нормам ДСТУ. Під ці норми підходять рами 70 серії (з шириною рами в розрізі 70 мм) і склопакет двокамерний з двома енергозберігаючими стеклами, при цьому його товщі повинна бути не менше 34 мм з різною дистанцією або камери повинні заповнюватися аргоном. Внутрішнє оздоблення балкона відповідає загальному дизайну приміщення.

  Всі розрахунки індивідуальні з урахуванням вище зазначених нюансів.

За більш детальною інформацією звертайтесь по телефону (044)587-74-53
Отделка балконов Балкон 1
« Повернутися