(044) 587-74-53   (094) 887-74-53
Найкраще вікно

Вікна

  Детально про метало-пластикові вікна.

   Вікно - світло-прозора конструкція, через яку в приміщення потрапляє світло. Обійтися без вікон в приміщенні людина не може - ультрафіолет необхідний для нормального функціонування людського організму, але фактично 90% конструкції вікна - скло - один з найхолодніших елементів будинку, через який в зимовий період відбуваються найбільші втрати тепла.

  Рама металопластикових вікон виготовлена з полівінілхлориду. Якість, довговічність і гігієнічні властивості пластика залежить від домішок і стабілізаторів, які додаються в процесі виробництва.  

   Ми пропонуємо досить широкий вибір профільних систем. Найбільш популярні: Rehau, Veka, KBE. А також на сьогоднішній день компанія пропонує вікна нового покоління - PREMIUM energeto®. Вікно з даної профільної системи має абсолютно нові технічні показники і можливості з енергозбереження та експлуатації (більш детально з даним продуктом можна ознайомитися в розділі новинки).

   При виборі вікна не можна орієнтуватися тільки на бренд профілю, ви купуєте не раму, а виріб, який має багато складових елементів.
   
   Тому, коли ми говоримо якісна металопластикова конструкція, то маємо на увазі:

         • Якісний профіль - пластик, з якого зроблена конструкція.
        • Арміровка - метал, який знаходиться в рамі і стулці по всьому периметру. Його товщина повинна відповідати ширині профілю в розрізі і жорсткості пластика.
        • Хороша фурнітура. Говорячи, про якість фурнітури, головним чином мають на увазі всі металеві частини, які йдуть по периметру стулок і петлі, а не декоративні заглушки і ручки. Звичайно, і декоративна фурнітура варта уваги, але вона важлива з точки зору естетики, що ж стосується функціонування стулок, то на це вона ніякого впливу не має, і навіть якщо ви зупинилися на профілі нижчого класу, то на фурнітурі економити не варто.
        • Склопакети з товщиною скла не менше 4 мм.
        • Якісний ущільнювач. Бажано щоб ущільнювач був оригінальним - тобто розрахований на даний вид профілю (колір ущільнювача ніяк не впливає на його якість).
        • Заводське виробництво (якісне виготовлення виробу можливе тільки при наявності необхідного обладнання, правильного розподілу праці, відповідних площ для автоматизованих ліній).

   Звичайно, якщо хоч один з перерахованих пунктів не відповідає, то якість товару залишається під питанням.

  
Однак мало зробити хорошу конструкцію, її потрібно правильно встановити в світловому прорізі. Тому 50% за якістю відводиться на монтажні роботи. Хороший монтажник повинен вміти не тільки правильно встановити конструкцію в світловому прорізі, а й розбиратися в фурнітурі.

  
Що ж стосується вибору профільної системи, то в цьому вам допоможе менеджер. В обов'язки менеджера входить не тільки розрахунок вартості конструкції, а й вміння скорегувати покупця на той чи інший товар, враховуючи його потреби. Наша компанія підтримує програму «теплий дім». Ми допоможемо вибрати вам продукт (вікно), який не тільки збереже тепло у вашому домі, а й заощадить ваші гроші.

  Заощадити втрати тепла допоможуть енергозберігаючі склопакети з повітряними камерами заповненими аргоном і теплою дистанцією. Як в зимовий період скло пропускає найбільшу кількість холоду, так в літній період - тепла. Якщо у вас сонячна сторона, то цю проблему можна вирішити за допомогою мультифункціональних склопакетів.

  Вибираючи вікна в житлові приміщення, ви повинні знати, що з 01.07.2013 набрали чинності зміни в ДБН по теплоізоляції будівель і коефіцієнт опору теплопередачі повинен бути не менше 0,75. Даним нормам відповідають профільні системи з товщиною рами в розрізі не менш 70 мм і з двокамерним склопакетом з енергозберігаючим склом (його товщі повинна бути не менше 34 мм з різною дистанцією або камери повинні заповнюватися аргоном). Застосування звичайних однокамерних і двокамерних склопакетів для скління житлових приміщень не допускається на всій території України.

 

  Більш детальну інформацію ви можете отримати по телефону +3 8 (044) 587 - 74 - 53